W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Carmen (Teatr Tańca Caro Dance)

Carmen (Teatr Tańca Caro Dance)
Data rozpoczęcia 2011-04-08
Godzina rozpoczęcia 09:30
Kategoria Opera

Reżyseria: Iwona Orzełowska

Zapraszamy Państwa na spektakl Teatru Tańca Caro Dance w reżyserii Iwony Orzełowskiej pt. Carmen. Spektakl powstał na kanwie opery Georgesa Bizeta. Odtwórcami głównych ról są najlepsi tancerze, finaliści programu You Can Dance.

Akcja przedstawienia odbywa się w wielkim mieście, wśród młodzieży - lokalnej cyganerii. Tematem dramatu jest historia miłości młodego Jana (Kuba Mędrzycki!) do Carmen. Miłości wielkiej, gorącej, ale zakazanej, gdyż Jan jest związany z Zoją. Carmen to historia trudna, pikantna i tajemnicza, a jednocześnie młodzieżowa i bardzo współczesna.

Ożywczym powiewem spektaklu jest próba połączenia tradycyjnych wartości teatru tańca i baletu z technikami tańca modern jazz, hip hop i new style. W ten sposób Teatr Tańca Caro Dance podejmuje dialog ze współczesną młodzieżą.

Rezerwacja również pod numerem telefonu 660 010 404 lub adresem email: impress22@wp.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej