W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centralna Bitwa Muzyczna - I BITWA - Madvision vs. Workplace

Centralna Bitwa Muzyczna - I BITWA - Madvision vs. Workplace
Data rozpoczęcia 2014-06-07
Godzina rozpoczęcia 19:30
Kategoria Wydarzenie

W Noc Kultury podczas Centralnej Bitwy Muzycznej na jednej scenie w szranki stanie osiem zespołów z Lubelszczyzny. Będą walczyły o względy publiczności, która zdecyduje, kto wyjdzie z bitwy zwycięsko i zagra finałowy koncert.

Podczas Centralnej Bitwy Muzycznej zobaczymy rywalizację w systemie pucharowym. Zakwalifikowane zespoły rozegrają pojedynki muzyczne w postaci 15-minutowych setów.

Na zwycięstwo mogą liczyć tylko najlepsi spośród: Ancient Aliens, Komische Pilze, Lolo Ferari, Madvision, Phedora, Snake's Rib, Tak jest oraz Workplace.

Centralna Bitwa Muzyczna jest organizowana przez Warsztaty Kultury przy współpracy z Radiem Centrum. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć zmagania lubelskich kapel zapraszamy w noc z 7 na 8 czerwca pod scenę obok VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.

Madvision to efekt ścierania się wizji i spojrzeń na świat różnych ludzi w poszczególnych okresach twórczości zespołu. Zmienna rytmika oraz energetyczny riff, wyraźny i bezpośredni polski przekaz stanowią kwintesencję twórczości projektu Madvision. W okresie ponad 10 letniej działalności zespół zagrał na wspólnej scenie m.in. z artystami: Acid-Drinkers, Lipali, Frontside, Kult, Pneuma, None czy ONA. Na początku roku 2012 odbyła się premiera teledysku do utworu „Sen” promującego nowy materiał zespołu.

Formacja Workplace istnieje od 2008 roku. Po dwóch latach członkowie zespołu zadebiutowali na lubelskiej scenie muzycznej. Od tamtej pory grupa wielokrotnie występowała na Lubelszczyźnie, a także w Warszawie. Skład dzielił scenę z polskimi legendami punku: The Analogs i Farben, Lehre czy Wank For Peace, a także z francuską grupą Charly Fiasco. Workplace spotkał się także z sympatią jury pogromu MBTM.