W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centralna Bitwa Muzyczna - VI bitwa Zwycięzca III vs. Zwycięzca IV

Centralna Bitwa Muzyczna - VI bitwa Zwycięzca III vs. Zwycięzca IV
Data rozpoczęcia 2014-06-07
Godzina rozpoczęcia 23:15
Kategoria Wydarzenie

W Noc Kultury podczas Centralnej Bitwy Muzycznej na jednej scenie w szranki stanie osiem zespołów z Lubelszczyzny. Będą walczyły o względy publiczności, która zdecyduje, kto wyjdzie z bitwy zwycięsko i zagra finałowy koncert.

Podczas Centralnej Bitwy Muzycznej zobaczymy rywalizację w systemie pucharowym. Zakwalifikowane zespoły rozegrają pojedynki muzyczne w postaci 15-minutowych setów.

Na zwycięstwo mogą liczyć tylko najlepsi spośród: Ancient Aliens, Komische Pilze, Lolo Ferari, Madvision, Phedora, Snake's Rib, Tak jest oraz Workplace.

Centralna Bitwa Muzyczna jest organizowana przez Warsztaty Kultury przy współpracy z Radiem Centrum. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć zmagania lubelskich kapel zapraszamy w noc z 7 na 8 czerwca pod scenę obok VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.