W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Chatka Blues Festiwal 2012 - dzień drugi

Chatka Blues Festiwal 2012 - dzień drugi
Data rozpoczęcia 2012-10-13
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Festiwal

Program

Szulerzy - Zespół założony w 2001r. w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.

Nagrali następujące albumy:
- Bez Ciebie
- Gra w piki daje wyniki (Jaromi & Szulerzy)
- Pilnuj się!
- Koniec tygodnia
- Blues'n'roll

Nagrania grupy ukazały się również na wielu składankach i antologiach.

Skład zespołu:
Natalia Kaczmarczyk - śpiew
Marcin Szulkowski - gitara
Dominik Abłamowicz – harmonijka, śpiew
Marek Wikarski - gitara basowa
Miłosz Szulkowski – perkusja


Harmonijkowy Atak - W skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka. Kwartet harmonijkarzy – Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzę od dawna wszyscy zainteresowani. Towarzyszą im dwaj najlepsi w Polsce (według ankiety Blues Top 2011 kwartalnika Twój Blues) gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Aleksander Sroka – bas i Adam Partyka – bębny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej