W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Chatka Blues Festiwal 2012 - dzień pierwszy

Chatka Blues Festiwal 2012 - dzień pierwszy
Data rozpoczęcia 2012-10-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Festiwal

Otwarcie festiwalu.

Program:

Romek Puchowski - Wokalista, instrumentalista, songwriter – wszechstronna muzyczna osobowość. Solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek międzynarodowych projektów muzycznych. Jego instrumentarium to: gitara Dobro, gitary akustyczne, bas, iPhone. Miłośnik techniki slide. Harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i awangardę.

Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. Puchowski prezentuje autorskie piosenki (również te znane z płyt Von Zeit), bluesową klasykę z Delty Missisipi oraz mnóstwo improwizowanych partii. Zapętla akustyczne gitary, wokale, wplata w to wszystko bity z iPhone’a. Rdzeniem koncertu jest jednak człowiek z instrumentem – 100% live. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej