W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Chatka Kobiet
Data rozpoczęcia 2016-03-08
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS, ACK UMCS "Chatka Żaka"
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz ACK UMCS "Chatka Żaka" serdecznie zapraszają na organizowaną już po raz drugi "Chatkę Kobiet", która odbędzie się 8 marca br. w ACK UMCS "Chatka Żaka".

Dla wszystkich Pań z okazji ich święta organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie. Będą to m.in.: szkolenia z wizażu, prezentacje najnowszych trendów w makijażu i manicure, zajęcia sportowe, konkursy z nagrodami, zdjęcia portretowe uczestniczek oraz koncert. 

Gwiazdą wieczoru będzie Fismoll - polski wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów, tworzący muzykę akustyczną oraz liryczną. Dodatkowo w ramach "Chatki Kobiet" o godz. 20.00 na terenie Parku Akademickiego UMCS odbędzie się trening biegowy z Dominiką Stelmach, zwyciężczynią ubiegłorocznej edycji Wings for Life World.

Więcej informacji oraz szczegółowy program "Chatki Kobiet" na stronie:  https://www.facebook.com/events/