W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Chcecie bajki? Oto bajka!
Data rozpoczęcia 2019-03-16
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

DDK "Węglin" zaprasza mamy z dziećmi w wieku 3+ na kolejne spotkanie w ramach cyklu „My Mamy”.

Czytanie i opowiadanie bajek własnemu dziecku – oczywiście, że tak! I to jak! Ciekawie, głośno i wyraźnie, ale, żeby nie był to wysiłek, z przyjemnością dla obu stron: Wykonawczyni i Słuchacza. Oprócz kilku podstawowych ćwiczeń oddechowych, emisyjnych, artykulacyjnych i dykcyjnych, Mamy postawią jedną nogę w bajkowym świecie interpretacji, intonacji i frazowania.

Prowadzenie – Mateusz Nowak
Zapisy – 
Liczba miejsc ograniczona

O cyklu „My mamy”: Idziemy poziom wyżej. Z walki o przetrwanie i zaspokojenie podstawowych potrzeb przenosimy się w świat SZTUKI. W działaniach artystycznych poszukamy chwili wytchnienia i inspiracji. Trójkąt MAMA – DZIECKO – SZTUKA pozwoli czerpać od siebie nawzajem. Mamy będą miały okazję nauczyć się od Dzieci otwartości, nieoceniania i działania intuicyjnego. Z kolei Dzieci od Mam: umiejętności, odkrywania nowych rozwiązań. A wszyscy przez spotkanie ze sztuką sprawdzą, jaką mają moc twórczą! Jest taki moment, że przestajemy rysować, śpiewać… Zmieńmy to! Odczarujmy „Nie umiem” w „Jakie to ciekawe!”. Chcesz, żeby Twoje Dziecko było otwarte, radośnie eksplorowało świat, było kreatywne, malowało, śpiewało, wymyślało? Ty będziesz dla Niego najlepszym przykładem! Poszczególne przystanki to malarstwo, rzeźba, teatr, książka, grafika, sztuka nowego cyrku.