W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ciąg dalszy: Zośka Papużanka

Data rozpoczęcia 2020-02-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie autorskie

Zośka Papużanka – pisarka, teatrolożka, nauczycielka języka polskiego. Autorka powieści Szopka (2012, Paszporty Polityki i Nagroda Literacka Nike – nominacje) i On (2016, Nagroda Literacka dla Autorki Gryfia – nominacja) oraz zbioru opowiadań Świat dla ciebie zrobiłem (2017).

Cykl Ciąg dalszy to kontynuacja spotkań w ramach Z kim do łóżka... rozmowy o autorkach, autorach i tytułach. Gościliśmy w DDK m.in.: Justynę Bargielską, Grażynę Lutosławską, Michała Nogasia, Łukasza Orbitowskiego, Michała Rusinka, Justynę Sobolewską, Małgorzatę Szejnert i Marcina Wrońskiego. A od września 2019 (już pod szyldem Ciąg dalszy): Małgorzatę Rejmer, Sylwię Chutnik, Jarosława Mikołajewskiego, Grzegorza Gaudena i Jacka Dehnela.

Zapraszamy na kolejne spotkania z literaturą w roli głównej. Gościnie i Goście będą pytani właśnie o ciąg dalszy książki, gdy ta już ukaże się drukiem. Będą rekomendować to, co sami czytają oraz opowiadać o wybranych przez siebie publikacjach własnego autorstwa.
 

Prowadzenie spotkań / Joanna Chapska / Magdalena Wójcikiewicz
Kurator / Mateusz Nowak
Spotkanie będzie tłumaczone na PJM

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne