W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ćmielów spotyka kuchnię fusion w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - otwarte warsztaty rodzine

Ćmielów spotyka kuchnię fusion w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - otwarte warsztaty rodzine
Data rozpoczęcia 2016-11-19
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Alei Kultur| poziomie 0, Plac Teatralny 1( wejście od ulicy Skłodowskiej )
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

W każdą sobotę podczas trwania wystawy (12, 19, 26 listopada 2016 r.) będą się odbywały otwarte ceramiczne warsztaty rodzinne z ozdabiania kubków, dekorowania talerzyków oraz wykonywania dekoracji świątecznych z gliny samoutwardzalnej.

Centrum Spotkania Kultur to miejsce prezentacji projektów uznanych na świecie. ART FOOD 2016+ , rozpoczynający się otwartym wernisażem, to nasze zaproszenie dla szerokiej publiczności do spotkania ze sztuką w bardzo przyjaznej formie. Nowoczesne smaki
i najnowsze wzornictwo Ćmielowa to zachęta do kultywowania piękna na co dzień. – mówi Piotr Franaszek, Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

ART FOOD to międzynarodowy projekt organizowany przez Instytut Adama Mickiewicza integrujący wiele obszarów: świat projektowania z przemysłem ceramicznym, edukację z realiami zawodowymi, różne metody pracy i doświadczenia wielu kultur. ART FOOD w Centrum Spotkania Kultur prezentowany jest po raz pierwszy, w związku z tym ekspozycja została poszerzona o wybrane prace pochodzące z wcześniejszych edycji warsztatów i opatrzona nazwą ART FOOD 2016+.

Kuratorzy lubelskiej wystawy: Izabela Pastuszko, Paweł Hadrian

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej