W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
"Co powie Pompik?"
Data rozpoczęcia 2021-09-16
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Galeria Wystaw Czasowych (poziom +1)
Organizator Fundacja Czas Dzieci
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Warsztaty

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem – autorem komiksów i książek dla dzieci, a oprócz tego naukowcem i pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży, zajmującym się zawodowo badaniem historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej. Jego seria książek o Żubrze Pompiku cieszy się ogromną popularnością. Czekamy na Was podczas fantastycznych warsztatów plastycznych połączonych ze spotkaniem literackim.

Drodzy Wielbiciele Komiksów!
Wybierzcie się z nami w głąb Puszczy Białowieskiej! Przygoda nie zna granic, a podczas warsztatów spotkacie w Lublinie prawdziwego żubra! Poznacie dzikie zwierzęta i zjawiska przyrodnicze. Nikt nie opowie Wam o tym lepiej niż Tomasz Samojlik!
Czy naukowcem jest się od urodzenia? Czy talent dziedziczy się w genach? Na Wasze trudne (jak i proste) pytania związane ze swoją pracą, pasją i oczywiście przyrodą opowie nasz gość. Zapraszamy wszystkich małych, średnich, jak i dorosłych tropicieli przygód i miłośników przyrody.
 

UWAGA! Obowiązują zapisy przez formularz

Wydarzenie jest częścią Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej "Ojce i dziadki"