W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Coaching z Gatunkami chronionymi

Data rozpoczęcia 2016-12-13
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria ArtBrut, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Fundacja Teatroterapia Lubelska
Kontakt Bezpłatne wejściówki (do odbioru w kasie CK od 9.12 po wcześniejszej rezerwacji, tel. 609 300 202)
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Obowiązują bezpłatne wejściówki
Kategoria Wydarzenie

Coaching ruchowy będzie skoncentrowany wokół zagadnienia związanego z pojęciem prezentacji i reprezentacji tożsamości performera za pośrednictwem jego ciała i historii. Uczestnicy będą mogli spróbować, co w praktyce znaczą pojęcia choreografii krytycznej, takie jak: „alternatywna motoryka”, „normatywny habitus ruchowy”, „punctum w tożsamości ruchowej”, „translacja ciała na ciało”, „graniczność doświadczenia” i in.

Ekipa „Gatunków chronionych” postara się, żeby coaching ten dał uczestnikom okazję do zadania nowych pytań dotyczących ich ciała i zajmowanego przez nie miejsca w kulturze w sposób przyjemny, a bez zbędnej emfazy akademickiej, w myśl, że subiektywne doświadczenie jest najciekawsze. Coaching adresowany do każdego, kto lubi ruch i lubi o nim rozmawiać, a przez to chce rozwinąć być może nową perspektywę na społeczeństwo i tak zwany „przełom społeczny w sztukach performatywnych”.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne