W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ćwiczenia z wolności – sensoryczne warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat

Ćwiczenia z wolności – sensoryczne warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat
Data rozpoczęcia 2022-01-08
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 3–6 lat wraz z opiekunami/opiekunkami do udziału w warsztatach rodzinnych, podczas których poeksperymentujemy sensorycznie!

Uczestnicy i uczestniczki przeniosą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić.

Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt.
Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres:  lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (5.01) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej