W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ćwiczenia z wolności | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Ćwiczenia z wolności | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-04-02
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza polskie i ukraińskie w wieku 3–6 lat oraz ich opiekunów i opiekunki do udziału w warsztatach rodzinnych, podczas których poeksperymentujemy sensorycznie! 

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów wraz z opiekunami przeniosą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić. Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (30.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:

godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego