W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Cztery Smaki Wieniawy// LATO

Data rozpoczęcia 2014-08-30
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Kategoria Akcja

Kolejna pora roku, nowe smaki i zabawa dla całej rodziny, czyli spotkanie LATO w ramach projektu „Cztery Smaki Wieniawy”. To smakowita propozycja na rodzinne spędzenie ostatniego wakacyjnego weekendu dla mieszkańców dzielnicy jaką przygotowały, Rada Dzielnicy i Fundacja „Podushkowiec”.

Temat przewodni letniego spotkania to pomidory, ale nie tylko. Posmakujemy wielu sezonowych warzyw i owoców, w które obfituje sierpień. Spotkanie kulinarne w duchu Slow Food poprowadzi Radosław Murat – kucharz z pasji i z zawodu, który zdobywał doświadczenie m.in. we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz najlepszych restauracjach Lublina. Obecnie doskonali swoje umiejętności kulinarne w elitarnej restauracji "Water&Wine" – oryginalnym miejscu specjalizującym się w tworzeniu wyjątkowej jakości potraw, z regionalnych produktów, w większości z własnej uprawy.

Dzieci zachęcamy do ruchu i zabawy w terenie. Zapomniana gra w podchody pozwoli uczestnikom odkryć nowe oblicze swojej dzielnicy. Spędźcie z nami aktywny, smakowity i rodzinny dzień na Wieniawie!

Zapraszają:
Rada Dzielnicy Wieniawa
Fundacja "Podushkowiec"
Fundacja "tu obok"

Projekt realizowany w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina”

Powiązane:

Fundacja tu obok

Najważniejsze wydarzenia cykliczne