W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Died Moroz Convention - 2
Data rozpoczęcia 2012-02-05
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Koncert

Informacja organizatorów:

Szanowni Państwo
Na termometrach za oknem - 20 C nadszedł zatem czas na kolejne mroźne, artystyczne zwołanie Dieda Moroza. Zapraszamy wszystkich mających ochotę i odwagę zmierzyć się z zimową aurą by wspólnie z nami stawili się w niedzielne popołudnie w Muszli Koncertowej. W samym sercu Ogrodu Saskiego nie zabraknie jak zawsze: dobrej muzyki (zarówno tej alternatywnej, jak i tej tradycyjnej), atrakcji wizualnych, ciepłej kuchni, oraz gościnnej atmosfery.

Swoją obecność potwierdzili już m.in. Macio Moretti i Piotrek Zabrocki (na co dzień Mitch & Mitch czy Baaba u nas w odsłonie LXMP i 60 minut projekt), Robert Brylewski wraz z Filipem Gałązką, Mariusz Tarkawian w odsłonie muzycznej, zespół Pitz czyli jazzowa awangarda oraz mocna reprezentacja ze Międzynarodowej Szkoły Muzyki Tradycyjnej a lista artystów jest wciąż niezamknięta i do niedzieli jest jeszcze szansa na parę miłych niespodzianek. O ciepły posiłek tradycyjnie zadba zaprzyjaźniony z nami kolektyw "Jedzenie zamiast bomb" czyli ekipa z niezastąpionej w takich akcjach Tektury . Dodatkowo każdy uczestnik zwołania może liczyć na rozgrzewającą herbatę.

Strona techniczna należy do dwóch Grzegorzów - Grzegorz Kowal zadba o dźwięk natomiast Grzegorz Polak przygotuje oprawę świetlno - wizualną. Nasze zwołanie nie odbyłoby się gdyby nie wsparcie finansowe ze strony Urzędu Miasta Lublin oraz logistyczne ze strony Centrum Kultury w Lublinie - za co szczere podziękowania.

Zapraszamy serdecznie
Bądźcie razem z nami !!!

Robert Kuśmirowski/Rafał Chwała

Wstęp wolny.