W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dla Ciebie Mamo – Koncert 12 Tenorów

Dla Ciebie Mamo – Koncert 12 Tenorów
Data rozpoczęcia 2019-05-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 80-120 zł
Kategoria Spektakl

12 Tenorów  to najnowszy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowi artyści wokaliści koncertujący na wielu europejskich scenach. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden  z nielicznych na światowym rynku Show Business’u. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Woytek Mrozek - producent, dyrygent, kompozytor, aranżer i solista. Charakterystycznym dla koncertów grupy  12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu połączona z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej. Zespół tworzą świetnie wykształceni wokaliści, którzy są laureatami prestiżowych, międzynarodowych konkursów wokalnych. Gwiazdą wieczoru będzie polska DIVA Kamila Lendzion, która obok aktywnego życia koncertowego od 2018 roku pełni także znaczącą funkcję dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Podczas ich koncertu usłyszymy zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jaki aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych takich jak ponadczasowa aria „Nessun Dorma”, czy też hit z repertuaru Jana Kiepury „Brunetki Blondynki”. Oklaskiwane i podziwiane na całym świecie przeboje grupy Il Divo „Unbrake My Heart”, czy też „We Will Rock You” zespołu Queen a także „You Raise Me Up” Josha Grobana.
 
12 Tenorów to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest muzycznym świętem a publiczność uwielbia ich miły, autentyczny i estetyczny wizerunek. Zapraszamy serdecznie  na koncert 12 TENORÓW & DIVA podczas którego artyści z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie pod dyrekcją Maestro Woytka Mrozka, zaprezentują  największe światowe przeboje,  arie operetkowe, operowe, hity musicalowe oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors, grupy Il Divo i szeroko rozumianej Pop Kultury.

 

Powiązane:

Opera Lubelska