W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dlaczego warto pamiętać o gazetach, radiu i kinie 2D? – spotkanie z Agatą Koss-Dybałą

Dlaczego warto pamiętać o gazetach, radiu i kinie 2D? – spotkanie z Agatą Koss-Dybałą
Data rozpoczęcia 2015-09-22
Godzina rozpoczęcia 09:45
Data zakończenia 2015-09-22
Godzina zakończenia 11:00
Miejsce ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

Dlaczego warto pamiętać o gazetach, radiu i kinie 2D? – spotkanie z Agatą Koss-Dybałą z Cyklu „Spotkanie z Gościem” w ramach działań Klubu "Aktywni 50+"

 

Gościem pierwszego spotkania z Cyklu „Spotkanie z Gościem” będzie dziennikarka Radia Lublin AGATA KOSS-DYBAŁA, autorka i reżyser słuchowisk, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin. Wspólnie porozmawiamy na temat mediów, co je charakteryzuje i co różni. Zgłębimy tematykę odbioru poszczególnych mediów, a także wyobraźni odbiorców. Dowiemy się co oznacza stwierdzenie media „wymagające” i media „rozpieszczające”.

„Spotkanie z Gościem” to nowy cykl w ramach działań Klubu „Aktywni 50+” podejmujący tematykę zjawisk współczesnej kultury. Poprzez interesujące wykłady i warsztaty pragniemy zachęcić Seniorów do aktywnego udziału w życiu kulturalnym.

Koordynatorką działań Klubu „Aktywni 50+” jest Anna Grzybek