W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Do poduszki” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Do poduszki” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-01-14
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Akcja

Szafa się nie domyka! Ubrania wyskakują z półek i atakują! Ale to nic! Szykujesz się na kolejną wyprawę do second-handu i wracasz z wypchaną torbą pełną trochę za długich, nieco za szerokich rzeczy. Tu się skróci, tam się przytnie. Przecież nie mogłaś zostawić tej pięknej bluzki w pepitkę! Nie martw się – nie jesteś sama! Na ratunek przychodzi mistrzyni igły i kreatywności – Zuzanna Szatkowska. Mama czwórki dzieci, absolwentka pedagogiki specjalnej z edukacją plastyczną. Obecnie prowadzi warsztaty manualne z elementami zabaw i gier sensorycznych dla najmłodszych w ramach Programu Miejskiego „Dzielnice Kultury” oraz warsztaty rękodzielnicze z dziećmi ze szkół podstawowych w „Klubie Pacynka”. Jej pasją jest szycie, przerabianie ubrań i szeroko rozumiany upcycling, czyli robienie czegoś z niczego.
Na warsztacie dowiemy się jak dać drugie życie niepotrzebnym ubraniom oraz same dokonamy przemiany – z koszuli lub swetra zrobimy poszewkę na poduszkę, a do domu zaniesiemy gotowego jaśka. W miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą niepotrzebnych swetrów, koszul męskich lub t-shirtów w ciekawe wzory. 

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy (od 4 stycznia 2016), kontakt – zajecia@ddkweglin.pl 

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt:

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl