W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dosięgnąć kosmosu | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Dosięgnąć kosmosu | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-04-01
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Jak wygląda kosmos? Gdzie jest jego początek? Jak daleko się znajduje? Podczas warsztatów odkryjemy kosmiczne tajemnice, poznamy gwiazdy i planety Układu Słonecznego. Dowiemy się, jak w sztuce współczesnej przedstawiana jest pozaziemska przestrzeń. Stworzymy błyszczące prace plastyczne inspirowane kosmosem.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (29.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz online 

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej