W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dotknij tego, co widzę / wystawa fotografii sensorycznej

Dotknij tego, co widzę / wystawa fotografii sensorycznej
Data rozpoczęcia 2018-12-01
Data zakończenia 2018-12-14
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Wystawa

Wystawa podsumowująca projekt „Dotknij tego, co widzę” oparty na półrocznym cyklu warsztatów, w których udział wzięły osoby z niepełnosprawnościami wzroku oraz profesjonalni fotografowie. W ramach spotkań uczestnicy poznawali podstawy obsługi aparatu fotograficznego oraz kompozycji i samodzielnie tworzyli zdjęcia przedmiotów codziennego użytku, form geometrycznych, ludzi i przestrzeni miejskiej. Wystawa prezentuje dokumentację z przebiegu projektu oraz prace wykonane przez uczestników. Planowane są wydarzenia towarzyszące w formie spotkań z autorkami projektu i uczestnikami.

Projekt realizowany ze Środków Miasta Lublina, w ramach Programu „Dzielnice Kultury” jako element Programu lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność” przez grupę The Ignorant Schoolmaster, Galerię Labirynt, KUL CAN oraz SOSW przy ul. Wyścigowej.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej