W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dwie Siostry w akcji! czyli praktyczne pomysły na kreatywne warsztaty z książką w szkole i w bibliotece

Dwie Siostry w akcji! czyli praktyczne pomysły na kreatywne warsztaty z książką w szkole i w bibliotece
Data rozpoczęcia 2023-03-24
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Wydarzenie jest realizowane w ramach nowego cyklu bezpłatnych spotkań warsztatowych dla nauczycieli i nauczycielek oraz bibliotekarzy i bibliotekarek organizowanych przez Wydawnictwo Dwie Siostry w różnych miejscach. W marcu odbędzie się ono w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Wydawnictwo Dwie Siostry od lat stara się inspirować do aktywnego obcowania z książką, tworzy scenariusze warsztatów i realizuje liczne spotkania warsztatowe z czytelnikami w każdym wieku. Zawsze podkreślają, że książka może być punktem wyjścia do rozmowy, zabawy, wymyślania, tworzenia, jednym słowem: działania! 

Na spotkaniu wspólnie zastanowimy się nad tym, skąd czerpać inspiracje i jak prowadzić twórcze i nieszablonowe warsztaty plastyczne z dziećmi w oparciu o książki. Prowadzący przedstawią pomysły na to, w jaki sposób wykorzystywać dwusiostrzane tytuły podczas warsztatów z dziećmi w różnym wieku, podzielą się swoim doświadczeniem z lat pracy animacyjnej z młodym czytelnikiem oraz praktycznymi wskazówkami i scenariuszami zajęć inspirowanych współczesną literaturą dziecięcą.

Wydarzenie bezpłatne, zapisy przez formularz zgłoszeniowy.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej