W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dziecię w Świecie – Rio de Węglino!

Dziecię w Świecie – Rio de Węglino!
Data rozpoczęcia 2014-09-27
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza Dzieci na pierwsze spotkanie w ramach Cyklu „Dziecię w Świecie”. Udajemy się do ojczyzny samby – Brazylii. Poznamy sambowe rytmy i obejrzymy pokaz capoeiry – brazylijskiej sztuki walki. Dowiemy się co to jest pandeiro i jak zbudować berimbau.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy - s.wojcik@ddkweglin.pl
Koszt udziału – 10 zł

O Cyklu „Dziecię w Świecie”

Dzieci biorą świat takim, jaki jest. Są otwarte i wolne od uprzedzeń. Od najmłodszych lat zachęcajmy Dzieci do pasjonującej podróży w głąb innych kultur i tradycji. Rozbudzajmy ciekawość. Pokażmy jak odważnie kroczyć przez Świat, poznawać i szanować odmienność ludzi. Ruszamy z Cyklem „Dziecię w Świecie”. Każde spotkanie poświęcone będzie innej części świata. Poznamy muzykę brazylijską i tańce afrykańskie. Dowiemy się czym jest didgeredoo, i jaka jest historia karate. Zapraszamy na wyjątkową podróż. Zamiast walizki – weź uśmiech! Zamiast pieniędzy – wyobraźnię i ciekawość świata! Kuratorką cyklu jest Sylwia Wójcik.