W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dziecinada – mały cyrk | Wiosenny ogród

Dziecinada – mały cyrk | Wiosenny ogród
Data rozpoczęcia 2019-04-27
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Kwietniowe spotkanie z cyklu Dziecinada – mały cyrk, na którym Uczestniczki i Uczestnicy wspólnie z prowadzącymi przeniosą się do wiosennego, budzącego się do życia ogrodu. Dzieci wraz z Rodzicami spróbują swoich sił w żonglowaniu kolorowymi chusteczkami. Nie zabraknie tradycyjnego już pokazu oraz dobrej zabawy.

Marcin Borkowski – artysta cyrkowy, animator, instruktor żonglerki. Zdobywca III miejsca podczas 2. Ogólnopolskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje, laureat Głównej Nagrody konkursu dla lubelskich studentów Open Stage 2013. Artysta na Międzynarodowych Targach EXPO 2015 w Mediolanie, 17. Ogólnopolskich Spotkaniach Cyrkowych w Brodnicy, 5. Festiwalu Sztuk Ulicznych „Na Bruku” w Zamościu.

Katarzyna Kurowska – animatorka kultury, uczestniczka szkoleń organizowanych przez PSPiA KLANZA oraz projektów realizowanych w Niemczech i w Polsce, których celem było dokładne poznanie metody Pedagogiki Cyrku. Prowadzi ponad 25 grup dziecięcych w lubelskich przedszkolach i szkołach.

Dziecinada – mały cyrk to kolejna odsłona cyklu edukacyjnego Dziecinada. Tym razem treści są skierowane do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Spotkania rozpoczną gry, które rozgrzeją uczestników i wzmocnią ich orientację w przestrzeni. Podczas każdego spotkania będzie miał miejsce interaktywny mini pokaz sprzętu, na którym będą się odbywać treningi. Zajęcia będą prowadzone metodą Pedagogiki cyrku, stąd nauka wszystkich trików będzie podzielona na etapy.

Wydarzenia w ramach cyklu Dziecinada – mały cyrk odbywają się przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA  i są objęte patronatem przez kuglarstwo.pl.

Instruktorzy: Marcin Borkowski i Katarzyna Kurowska
Zapisy – 
Koszt udziału – 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Ilość miejsc ograniczona

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej