W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Dzielni z Dzielni” – premiera filmu

„Dzielni z Dzielni” – premiera filmu
Data rozpoczęcia 2015-09-10
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Spotkanie

Drużyna superbohaterek i Kuba pojawią się na ekranie DDK „Węglin”! Zapraszamy na premierę filmu „Dzielni z Dzielni” zrealizowanego w trakcie warsztatów w Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin” w ramach działań Nowych w sąsiedztwie, rodziny rezydującej od kwietnia w Kiosku ze sztuką.

Prowadzenie warsztatów i zdjęcia – Radek Bułtowicz
Dzielni z Dzielni: Aleksandra Baranowska, Jakub Smarzak, Julia Smarzak, Bianka Staniak, Iga Walencik
opieka artystyczna i Czarny Baran – Radek Bułtowicz
montaż – Grzegorz Ignaciuk

Nowi w sąsiedztwie to nieustający performance pięcioosobowej rodziny – Magdy Szubielskiej (Mama), Radosława Bułtowicza (Tata) oraz ich trzech córek: bliźniaczek Ady i Niny (4 lata), oraz Maliny (prawie 1 rok). Na początku kwietnia cała rodzina wprowadziła się do Kiosku ze sztuką sprawnie zapełniając przestrzeń prywatnymi rzeczami: sofą, ekspresem do kawy, ubraniami, pieluchami, rysunkami, kocami, dywanikiem, lampką, radiem (działającym przez całą dobę), filiżankami, książkami, kłębkami wełny, kwiatami, portretami rodzinnymi i wszystkimi innymi rzeczami, które uznali za odpowiednie, aby zabrać ze sobą na ten, trwający 5 miesięcy, biwak.