W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Eksperymentalny warsztat wokalny

Eksperymentalny warsztat wokalny
Data rozpoczęcia 2022-08-28
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Eksperymentalny warsztat wokalny zakończony nagraniem piosenki i wideoklipu z udziałem całej grupy. Warsztat zakłada wykorzystanie zdolności, umiejętności i potencjału dzieci. Warsztat skierowany jest do uzdolnionych muzycznie ukraińskich dzieci, które przerwały edukację muzyczną i dzieci z Polski. Motyw przewodni, tekst oraz muzyka będą wspólnym dziełem uczestników warsztatów odbywających się pod okiem doświadczonego prowadzącego, który jest muzykiem, animatorem i pedagogiem.

Informacje praktyczne: 

Kiedy: 27 i 28 sierpnia, godz. 11.00–15.00
Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 10+. Mile widziane dzieci grające na instrumentach, śpiewające i muzykujące, jednak doświadczenie nie jest wymagane.
Prowadzenie: Bogusław Byrski
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie warsztatykultury.pl. Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbywają się w języku polskim i ukraińskim

Експериментальний вокальний семінар завершився записом пісні та відеокліпу за участю всієї групи. Воркшоп передбачає використання здібностей, умінь і потенціалу дітей. Майстер-клас розрахований на музично обдарованих українських дітей, які перервали музичну освіту, та дітей з Польщі. Лейтмотив, текст і музика – це спільна робота учасників майстер-класу під керівництвом досвідченого інструктора – музиканта, аніматора та викладача.

Модератор: Богуслав Бирський
Коли: 27 та 28 серпня о 11.00-15.00
Де: Майстерні культури в Любліні, вул. Grodzka 5a – виставковий зал, 2 поверх
Реєстрація: через онлайн-форму на сайті warsztatytykultury.pl. Кількість місць обмежена. Безкоштовна участь.

Для кого: діти та підлітки віком +10. Діти, що можуть грати на інструментах, співати, але досвід не обов’язковий.

Майстер-класи проводяться польською та українською мовами

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej