W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ence pence podaj ręce – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Ence pence podaj ręce – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2016-11-24
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a
Kontakt Zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl / tel. 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Spotkanie

Listopadowe spotkanie będzie o empatii, szacunku i rodzicielstwie bezwarunkowym. Prowadząca Marta Modrzejewska podzieli się swoją rodzicielską drogą. Opowie o tym, z jakimi teoriami i ideałami na nią wkroczyła, kiedy i w jaki sposób zostały one zburzone, a na koniec, jak i w czym odnalazła nową ścieżkę. Opowie dlaczego należy zacząć od siebie, a wspólnie z uczestniczkami zastanowi się nad najważniejszymi potrzebami rodziców i sposobami, jak je zabezpieczyć. Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić w momentach trudnych oraz w jaki sposób regulować własne i dziecięce emocje. Zastanowimy się także nad odpowiedzią na pytanie: czy istnieje tylko jeden właściwy sposób wychowania? Na spotkaniu zostanie zaprezentowana literatura, do której warto sięgnąć, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest świadome rodzicielstwo, rodzicielstwo bliskości, rodzicielstwo bezwarunkowe oraz porozumienie bez przemocy.

Marta Modrzejewska – z wykształcenia pedagog, a prywatnie wystarczająco dobra mama dwójki dzieci, Sary i Gabriela. Interesuje się nurtem rodzicielstwa bliskości, miłości bezwarunkowej oraz  metodą porozumienia bez przemocy.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci.

Koordynacja – Marzena Miszczuk-Głowacka
Zapisy –,  tel. 81 466 59 15

Ilość miejsc ograniczona

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupage, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: 

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronują: Portal informacyjno-rozrywkowy  oraz Portal Mamawlublinie.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej