W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Fajne Planszówkogranie w po prostu Fajnym Miejscu

Fajne Planszówkogranie w po prostu Fajnym Miejscu
Data rozpoczęcia 2024-02-27
Godzina rozpoczęcia 17:15
Miejsce Po Prostu Fajne Miejsce, ul. Jana Sawy 5
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

Po prostu Fajne Miejsce i  granaczas.pl - lubelski sklep internetowy z grami planszowymi zapraszają na pierwsze spotkanie planszówkowe w Fajnym Miejscu.

Planszówkogranie odbędzie się 27 lutego, od godziny 17:15 do 20:00 w Po prostu Fajnym Miejscu (ul. Jana Sawy 5).

W co będzie można pograć? Na graczy czekają: Pędzące żółwie extreme, Supernogi stonogi, Mindbug, Star realms, Superbohaterowie, Pitagoras, Gra z jajem, Paszczaki, Touch it, Reakcja łańcuchowa, Przewrotne żabki, Ship ahoy, Kingdomino, Ekosystem: rafa koralowa, Kaczki, Ślimaki to mięczaki, Duos sport, Kakao, Gra roku, Terra, At the office.

Po prostu Fajne Miejsce  to przestrzeń młodzieżowa zlokalizowana w dzielnicy Rury, do której możesz przyjść, posiedzieć, pogadać lub pomilczeć. W Fajnym Miejscu weźmiesz udział w różnego rodzaju aktywnościach (np. warsztaty, wystawy, spotkania), zrealizujesz swój pomysł na wydarzenie czy pokażesz swoją twórczość.

Opiekę na przestrzenią sprawują wspólnie: Fundacja 5Medium oraz Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Bona Fides.

 

Projekt realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej