W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ferie w Labiryncie: Niewidzialne miasto / warsztaty dla indywidualnych zwiedzających

Ferie w Labiryncie: Niewidzialne miasto / warsztaty dla indywidualnych zwiedzających
Data rozpoczęcia 2018-02-07
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Uczestnicy zwiedzą wystawę w Galerii Edukacyjnej: Miasto, którego nie widać . Ekspozycja prezentuje prace wykonane przez osoby z niepełnosprawnościami wzroku. Dzieci wraz z rodzicami będą miały okazję przyjąć perspektywę osoby niewidomej, poznając wystawę częściowo bez użycia zmysłu wzroku. Spróbujemy zastanowić się nad tym, jak doświadczać przestrzeni miejskiej za pomocą słuchu, zapachu i zmysłu orientacji. W części plastycznej uczestnicy zrealizują własne prace o tematyce miejskiej, przeznaczone do dotykania.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej