W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ferie w Labiryncie: Niewidzialne miasto / warsztaty dla indywidualnych zwiedzających

Ferie w Labiryncie: Niewidzialne miasto / warsztaty dla indywidualnych zwiedzających
Data rozpoczęcia 2018-02-07
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Uczestnicy zwiedzą wystawę w Galerii Edukacyjnej: Miasto, którego nie widać . Ekspozycja prezentuje prace wykonane przez osoby z niepełnosprawnościami wzroku. Dzieci wraz z rodzicami będą miały okazję przyjąć perspektywę osoby niewidomej, poznając wystawę częściowo bez użycia zmysłu wzroku. Spróbujemy zastanowić się nad tym, jak doświadczać przestrzeni miejskiej za pomocą słuchu, zapachu i zmysłu orientacji. W części plastycznej uczestnicy zrealizują własne prace o tematyce miejskiej, przeznaczone do dotykania.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.