W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film: Błąd systemu (online)

Film: Błąd systemu (online)
Data rozpoczęcia 2020-04-18
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce online
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” zaprasza na seans filmu pn. „Błąd systemu”.  18 kwietnia o godz. 17:30  będziecie mogli obejrzeć film w trybie online. Wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość z prośbą o bezpłatny dostęp na adres: . Zgłoszenia można wysyłać do 6 kwietnia. 

BŁĄD SYSTEMU
reż. Nora Fingscheidt
obsada: Helena Zengel, Albrecht Schuch, Gabriela Maria Schmeide
NIEMCY 2019

Benni ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej