W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film: Dżungla | Miasto Movie

Film: Dżungla | Miasto Movie
Data rozpoczęcia 2022-02-02
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro.
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

„Dżungla”, reż. Greg McLean, czas 115’, 2017 r.

Film jest ekranizacją książki znanego podróżnika, Yossiego Ghinsberga, opartej przede wszystkim na jego wspomnieniach z wyprawy do serca amazońskiej dżungli.

Ghinsberg (w filmie z powodzeniem wciela się w niego Daniel Radcliffe) wraz z dwójką przyjaciół i tajemniczym przewodnikiem wyruszają na poszukiwanie zaginionego plemienia. Cel wyprawy to jednak nie jedyna motywacja bohaterów. Chcą oni także wyrwać się z bezpiecznego świata współczesnej cywilizacji i zakosztować prawdziwej, dzikiej przygody. Zmierzyć się z pięknym, ale też nieprzewidywalnym światem natury. Do pewnego momentu ich wyprawa przebiega bez przeszkód, w pewnej chwili sprawy zaczynają się jednak mocno komplikować, a każda kolejna decyzja będzie warunkować ich przeżycie w ekstremalnych warunkach.