W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film "Happy-go-lucky"
Data rozpoczęcia 2009-03-29
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Projekcja filmowa

scen. i reż.: Mike Leigh, zdj.: Dick Pope, muz.: Gary Yershon, w.: Sally Hawkins, Alexis Zegerman, Eddie Marsan, Samuel Roukin, prod.: Wielka Brytania 2008, czas: 118 min.

Pogodny, żartobliwy obraz życia we współczesnym Londynie. Poppy jest młodą nauczycielką, mieszkającą ze swoją koleżanką z pracy. Obie poszukują życiowego partnera. Jednak sama Poppy nie jest typową samotną kobietą. Wolny duch, rozbrajająca szczerość, życzliwość i poczucie humoru - to jej cechy charakterystyczne. Choć wie, co należy traktować poważnie, a kiedy drwić z problemów, wydaje się nieco zagubiona, zwłaszcza w kontaktach z dziwaczną rodziną, konfliktowym instruktorem jazdy i w trakcie wyczerpujących lekcji flamenco. Niespodziewanie pojawia się jednak ktoś, kto sprawi, iż ta niezwykła singielka stanie przed szansą skosztowania innego życia.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej