W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film: Magiczne Święta Kacpra i Emmy

Film: Magiczne Święta Kacpra i Emmy
Data rozpoczęcia 2022-12-04
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Boże Narodzenie coraz bliżej, więc przedszkolaki przygotowują się już na ten wyjątkowy czas. Zarówno w domu, jak i w przedszkolu panuje świąteczna atmosfera. Emma czeka również na szczeniaczki Bassy, które lada chwila mają się pojawić na świecie. Jednak nie wszystko idzie według planów. Dziadek Emmy chce wyjechać do domku na wsi razem z Esther i jej siostrą. Dziewczynka czuje się zawiedziona tym, że nie spędzą wspólnie najważniejszego dnia w roku. No i na dodatek wciąż nie ma śniegu. Emma wpada na pomysł, by napisać list do Świętego Mikołaja. Jeśli ktoś może sprawić, by święta jednak były magiczne, to tylko on! 

reż. Arne Lindtner Næss | 2014 | 77 min | dubbing

Dla kogo: dzieci w wieku 4-7 lat wraz z pełnoletnim opiekunem. Pokaz przyjazny sensorycznie - w szczególności organizatorzy zapraszają dzieci w spektrum. 
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.