W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film online: Cezar i Rozalia
Data rozpoczęcia 2020-05-09
Godzina rozpoczęcia 17:30
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów" zaprasza na kolejne seanse z cyklu: Retrospektywa Claude’a Sauteta.  Wystarczy, że do 7 maja napiszecie wiadomość z prośbą o bezpłatny dostęp na adres:

CEZAR I ROZALIA reż. Claude Sautet, obsada: Michel Piccoli, Umberto Orsini, Isabelle Huppert, Francja/Włochy/RFN 1972 (110′)
Rozalia żyje w związku z bogatym biznesmenem Cezarem. Kochają się i są ze sobą szczęśliwi, ale w tej idylli są też pewne rysy. Trudny charakter Cezara i jego chorobliwa zazdrość stawia pod znakiem zapytania ich wspólną przyszłość. Do tego wszystkiego w życiu kobiety pojawia się jej były mąż – David, który mimowolnie staje się przyczyną kolejnych konfliktów. Cezar, który pragnie zatrzymać przy sobie Rozalie, musi zmienić się i udowodnić swoją prawdziwą miłość. Problem w tym, że kobieta kocha tak naprawdę obu mężczyzn.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej