W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: "Pragnienie"
Data rozpoczęcia 2014-01-22
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", Radziszewskiego 16 pok. 14
Kategoria Film

"Pragnienie"
reż.: Dmitrij Tiurin
w.: Michaił Grubow, Roman Kurcyn, Siergiej Ławygin, Anna Banszczykowa, Aleksiej Guskow, Galina Bokaszewskaja, Elena Morozowa, Swietłana Smirnowa-Marcinkiewicz, Oleg Kulikowicz, Igor Lach
prod.: Rosja 2013 (102 min)

Życie Kostii dzieli się na dwie części – przed i po Czeczenii. Problem nie tkwi w samej wojnie, ale w wypadku, do którego podczas niej doszło. Wybuch czołgu spowodował poważne poparzenia całego ciała. Chłopak ukrywa twarz, niechętnie obcuje z ludźmi. Ból życia uśmierza hektolitrami alkoholu. Pewnego dnia dowiaduje się o zniknięciu swojego kolegi z wojska. Rusza na poszukiwania, dzięki którym coś się w nim zmienia. Znów czuje się potrzebny. A dzięki relacji z cierpiącym na bezsenność synkiem sąsiadki Kostia wraca do swojej życiowej pasji – rysowania.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej