W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film "Przerwane objęcia"
Data rozpoczęcia 2010-01-19
Godzina rozpoczęcia 17:45
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Projekcja filmowa

scen. i reż.: Pedro Almodóvar, zdj.: Rodrigo Prieto, muz.: Alberto Iglesias, w.: Penélope Cruz (Lena), Lluís Homar (Mateo / Harry Caine)

Zakochana kobieta i opętany miłością do niej mężczyzna w zmysłowym thrillerze Pedro Almodóvara z Penélope Cruz w roli głównej. Lena (Penélope Cruz) i Mateo (Lluís Homar) zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? Ile jest w stanie poświęcić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Śmiała erotycznie i pełna namiętności najnowsza opowieść Almodóvara miała swoją światową premierę na festiwalu w Cannes, gdzie była jednym z najwyżej ocenionych przez krytykę filmów.

Bilety na seans w cenie 12 PLN (normalny) i 10 PLN (ulgowy) do nabycia w kasie Kina na 0,5h przed rozpoczęciem projekcji.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej