W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Randki w ciemno
Data rozpoczęcia 2015-03-10
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Film

RANDKI W CIEMNO (Brma paemnebi)
reż.: Lewan Koguaszwili
scen.: Borys Frumin, Lewan Koguaszwili
zdj.: Tato Kotetiszwili
w.: Andro Sachwarelidze (Sandro), Ija Suchitaszwili (Manana), Arcził Kikodze (Iva), Wacho Czaczanidze (Tengo), Sofo Gwritiszwili (Natia), Kachi Kawsadze (ojciec Sandro), Marina Kartsiwadze (matka Sandro), Marika Antadze (Lali), Levan Glonti (Nodari), Sofo Szakariszwili (Maka)
prod.: Gruzja 2013 (99 min)

Nagroda za reżyserię na MFF w Wiesbaden’ 2014

Sandro, nauczyciel po 40-stce, nadal mieszka z rodzicami. Do tej pory nie przekuł strzały Amora w ślubną obrączkę. Jego kumpel stara się mu pomóc w temacie, aranżując randki w ciemno, jednak wciąż bez pożądanego efektu. Sytuacja może ulec zmianie, gdy wybierają się nad morze. Statystycznie rzecz biorąc, tam z większym prawdopodobieństwem będzie można znaleźć tę jedyną. Na horyzoncie pojawia się Manana, która świetnie nadawałaby się na ślubny kobierzec, gdyby nie to, że już na nim stała, a jej mąż właśnie wychodzi z więzienia…

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej