W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Sekrety Bogini Fortuny
Data rozpoczęcia 2020-12-29
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce online
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

„Sekrety Bogini Fortuny”, reż. Ferzan Özpetek, obsada: Stefano Accorsi, Jasmine Trinca, Edoardo Leo, Włochy 2020 r.

Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę swoich dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu. 

Przed seansem prelekcja Jolanty Prochowicz – filozofki, filolożki, feministki, animatorki kultury, edukatorki filmowej, pomysłodawczyni i organizatorki „Demakijażu” – Festiwalu Kina Kobiet. 

Wydarzenie jest częścią akcji Świąteczna Integracja z DDK SM "Czechów"
Wszystkie wydarzenia są prowadzone za pośrednictwem strony 
  

Zobacz szczegółowy program. otwiera się w nowej karcie
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej