W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film "Strasznie szczęśliwi"

Film "Strasznie szczęśliwi"
Data rozpoczęcia 2009-04-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Kino studyjne "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Projekcja filmowa

reż.: Henrik Ruben Genz, scen.: Henrik Ruben Genz, Dunja Gry Jensen, zdj.: Jørgen Johansson, muz.: Kaare Bjerkø, Dania 2008, czas: 90 min.

Robert, młody policjant z Kopenhagi, zostaje dyscyplinarnie przeniesiony do małego miasteczka na południu Danii. Błoto, krowy i gumiaki. Czego więcej może spodziewać się wielkomiejski funkcjonariusz policji w ponurej miejscowości położonej nad grząskim bagnem? Okazuje się jednak, że pozornie ciche i spokojne miejsce kryje w sobie mroczne tajemnice. Bo tutaj nowi przybysze, którzy nie pasują do otoczenia, prędzej czy później znikają... Spokoju pilnuje tu ksiądz, właściciel sklepu i lekarz, który na każdy kłopot znajdzie lekarstwo. Początkowo Robert stara się zaprowadzić w miasteczku porządek, ale na jego drodze staje tajemnicza i ponętna Ingelise, żona najgroźniejszego człowieka w okolicy. Młody policjant będzie musiał się przekonać, jak smakuje uczucie "strasznego szczęścia".

bilet: 10/12 zł