W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Z drugiej strony
Data rozpoczęcia 2008-10-30
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Film

reż.: Sarah Watt
Australia 2005 (100 min)

Przez zaśmiecony krajobraz przebiega tor kolejowy, gdzie już na samym początku ginie pod kołami pociągu mężczyzna. Świadkiem wypadku jest Meryl, rysowniczka, na miejsce przybywa zaraz potem Andy, reporter, przekonany, że każdy wypadek jest zakamuflowaną próbą samobójstwa oraz jego kolega z redakcji, fotografik Nick, który przed godziną dowiedział się, że ma raka z przerzutami. Pojawia się także żona zabitego, Julia i kiedy w szoku upuszcza torbę zakupów, Nick wykonuje jej zdjęcie, które nazajutrz umieszczone zostanie na pierwszej stronie lokalnej gazety.

Źródło: Andrzej Kołodyński "Kino"Bilet w cenie 10 zł (ulgowy) i 12 zł (normalny) do kupienia w kasie kina na pół godziny przed seansem. Karnet w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina i pok. nr 14 (I pietro).