W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Film: Zaginiona dziewczyna
Data rozpoczęcia 2020-07-19
Godzina rozpoczęcia 20:00
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Film

19 lipca o godz. 20:00 Kino CSK zaprasza na pokaz specjalny filmu "Zaginiona dziewczyna" na platformie Mojeekino.pl. 

  • reż. Kōji Fukada
  • występują: Mariko Tsutsui, Mikako Ichikawa, Miyu Ogawa
  • thriller / Japonia, Francja / 2019
  • 1h 52 min
  • język: niemiecki, francuski
  • napisy: polskie

Pokazywany w konkursach głównych na festiwalach filmowych w Chicago oraz Locarno thriller to trzymająca w napięciu opowieść o osaczeniu, walce o własną godność i dobre imię.

Ichiko pracuje jako pielęgniarka domowa opiekując się chorą na raka starszą kobietą. Zaprzyjaźnia się również z mieszkającą razem trzypokoleniową rodziną i aktywnie uczestniczy w życiu wnuczek swojej pacjentki – Motoko i Saki.Siostry uwielbiają towarzystwo Ichiko i doceniają jej pomoc. Rysa na ich wzorowej relacji pojawia się z chwilą, gdy w tajemniczych okolicznościach znika młodsza z dziewcząt. Policja rozpoczyna śledztwo, sprawa obiega także żądne sensacji media. Wkrótce podejrzenie pada na mężczyznę, który okazuje się krewnym Ichiko. Choć sprawa nie została jeszcze na dobre zbadana, wydaje się, że śledzący ją ludzie wydali już wyrok, a jego konsekwencje w poważny sposób mogą dotknąć bohaterkę.

LINK DO FILMU >>>

Film na platformie dostępny będzie do 24 lipca
WAŻNE: Wykupując dostęp do filmów proszę zaznaczyć seans w Kinie CSK.

BEZPOŚREDNI LINK DO SALI ONLINE CSK >>> 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej