W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Filmowa niedziela: "Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele"

Filmowa niedziela: "Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele"
Data rozpoczęcia 2014-10-05
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Akcja

"Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele"
Norwegia 2013 / 74’
reżyseria: A.L. Naess
film dla najmłodszych widzów (5-9 lat)
TEMAT: Nowe sytuacje

Bilety: normalne 10 PLN, ulgowe 8 PLN

5-letni Kacper zaczyna naukę w nowym przedszkolu. Dzięki pomocy rezolutnej Emmy okaże się to wspaniałą przygodą. Zmiana przedszkola, grupy, rozpoczęcie nowego roku szkolnego, przeprowadzka – to trudne sytuacje, które wymagają od nas wiele odwagi. Jak radzić sobie z nowymi sytuacjami?

Kampania „Dzieciaki na Horyzoncie” organizowana przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty adresowana jest do najmłodszych widzów (5-9 lat). Chcemy zaprosić rodziców i opiekunów do wspólnego oglądania filmów z dziećmi i przede wszystkim zmienić myślenie o kinie dla dzieci – przypomnieć, jak dużo emocji, wrażliwości i mądrości może ono wnieść w życie najmłodszych.
Strona internetowa dla rodziców i opiekunów z informacjami o filmach, materiałami do przygotowania dzieci do obejrzenia filmu oraz jego omówienia po seansie (w formie rozmowy, zabawy, gry, fragmentów filmu) jest w przygotowaniu.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej