Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata

Data rozpoczęcia 2017-09-16
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Błonia pod lubelskim Zamkiem
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Największy, finałowy koncert ogólnopolskiej trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się w Lublinie, 16 września. Zagrają Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy i gość specjalny O.S.T.R.!

Latem czuje się więcej i mocniej, dlatego my wciąż jesteśmy SPRAGNIENI LATA. Czeka nas wyjątkowy wieczór – zapowiada Bovska.

Po pięciu wakacyjnych koncertach w całej Polsce trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata zagra w Lublinie, na Błoniach pod Zamkiem i tradycyjnie już zakończy Lubelskie Święto Młodego Cydru. W tym roku motywem przewodnim trasy jest hasło #niefiltrujemy, które łączy ideę niefiltrowanego polskiego cydru ze stylem życia: autentycznością, naturalnością i odwagą do wyrażania siebie.

Do współpracy zaprosiliśmy artystów niepokornych, bezkompromisowych, takich, którzy mają pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami - mówi Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego.

Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w najlepszym wydaniu – potwierdza Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. - Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy. 

Podczas lubelskiego finału trasy nie mogło zabraknąć gościa specjalnego. W ubiegłym roku do artystów Spragnionych Lata dołączyła BRODKA, a w tym sezonie O.S.T.R. - twórca 19 autorskich albumów muzycznych, zdobywca 5 złotych płyt, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka. „Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny” 1 . O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista i raper. Wydawać się może, że na polskiej scenie hip-hopu osiągnął już wszystko, ale wciąż ma apetyt na więcej. Jego album „Życie po śmierci” pobił w ubiegłym roku rekord sprzedaży.

Cieszymy się, że O.S.T.R zaangażował się w nasz #niefiltrowany koncert finałowy. To muzyk, który tworząc, czerpie z własnych doświadczeń, a przy tym jest niezwykle naturalny i prawdziwy na scenie, dzięki czemu nawiązuje świetny kontakt z publicznością - dodaje Robert Walewski.

Wieczór otworzą gwiazdy tegorocznej edycji trasy: wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna Iza Lach, która razem ze Snoop Doggiem, ikoną amerykańskiego rapu, nagrała setki piosenek; mistrzowie ciętej gry słownej z hiphopowego duetu Dwa Sławy oraz wulkan scenicznej energii, jedno z najgorętszych nazwisk sceny muzycznej i jeden z najważniejszych debiutów 2016 - Bovska.

Będzie więcej! Podczas finałowego koncertu Organizatorzy zapraszają do strefy orzeźwienia Cydru Lubelskiego i strefy fotograficznej partnera wydarzenia FujiFilm INSTAX, a także na imprezę #NIFILTRUJEMY. Projekt tatuaż połączoną z konkursem tatuaży. W otwartej pracowni artystów z warszawskiego studia 77 INK będzie można zobaczyć kilka wyjątkowych sesji pokazowych i sprawdzić, jaki tatuaż pasuje do prawdziwie #niefiltrowanej natury.

Finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się na Błoniach pod lubelskim Zamkiem. Start - godz. 18! Wstęp na koncert i wszystkie wydarzenia Lubelskiego Święta Młodego Cydru jest wolny.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne