W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Finansowanie programów i przedsięwzięć kulturalnych w Lublinie

Data rozpoczęcia 2007-04-20
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21
Kategoria Seminarium

Zapraszamy do udziału w rozmowie na temat możliwych źródeł finansowania programów i działań kulturalnych w nadchodzących latach.

Rozpoczynamy tym samym cykl spotkań związanych ze staraniami Lublina o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w roku 2016.

Spotkanie adresowane jest do twórców kultury, liderów instytucji kultury, liderów projektów kulturalnych, wszystkich formalnych i nieformalnych aktorów najszerzej pojętego lubelskiego życia kulturalnego. Dlatego zwracamy się z prośbą o poinformowanie wszystkich znanych Państwu, potencjalnie zainteresowanych spotkaniem osób.

Szczególnie serdecznie zapraszamy lubelskich dziennikarzy!

Celem rozmowy jest wymiana informacji oraz zbliżenie perspektyw osób i instytucji będących autorami kulturotwórczych działań i projektów oraz osób i instytucji koordynujących pozyskiwanie funduszy w strukturach administracji miasta i regionu.

Spotkanie odbędzie się w Bramie Grodzkiej - siedzibie Teatru NN w piątek 20 kwietnia o godz. 16:00.

Kolejne planowane spotkania tego cyklu będą poświęcone możliwościom i potrzebom utworzenia nowych przestrzeni dla kultury w Lublinie, prezentacji programu „Lublin – miasto wiedzy" oraz zagadnieniom związanym z promocją lubelskiej kultury. Kolejne spotkania odbywać się będą w lubelskich instytucjach kultury oraz miejscach kulturotwórczych na terenie miasta.

Tomasz Pietrasiewicz
Teatr NN

Dariusz Jachimowicz
Lublin2016

Najważniejsze wydarzenia cykliczne