W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Fit Mama” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Fit Mama” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-05-07
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Majowe spotkanie z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapowiada się energicznie, dynamicznie, po prostu fit! Julia Jeżewska-Mazur, fizjoterapeutka i instruktorka sportu, miłośniczka biegania, a także Mama 4-letniego Kuby i ośmiomiesięcznej Zuzi zaprezentuje zestaw ćwiczeń dla Mam w ciąży i po ciąży.

Cały czas marzysz, że zaczniesz trenować, ale… jak znaleźć czas na siłownię? Jak ćwiczyć bez profesjonalnego sprzętu? Co w tedy zrobić z dziećmi? Przyjdź i przekonaj się, że da się przezwyciężyć te trudności! Podczas warsztatu poznasz ćwiczenia, które można wykonać samodzielnie, w obecności dzieci, bez wychodzenia z domu, nie wymagające specjalnych przyrządów. Fit Mama zaproponuje jak „przemycić” zdrową aktywność fizyczną do codziennego harmonogramu zajęć bez konieczności zostawiania swoich pociech, nie mając możliwości wygospodarowania dodatkowego czasu na trening. Przedstawi również techniki rozluźniania przemęczonych mięśni, relaksacji najczęściej napiętych grup mięśniowych oraz automasażu.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą dużego ręcznika, małej piłki gumowej i wózka.

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl