W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Fundacja Szukmistrze – Gradient

Fundacja Szukmistrze – Gradient
Data rozpoczęcia 2021-06-24
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Struktura spektaklu odzwierciedla refleksję nad organizmem, w jego biologicznym jak i społecznym sensie. To właśnie organizm stanowił inspiracją do poszukiwań w zakresie przepływu, dynamiki i jakości ruchu oraz stała się źródłem pytań o naturę zależności przyczynowo-skutkowej, czego zapisem jest spektakl. Na scenie, obok różnorodnych form ruchu, zobaczymy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną.

Reżyseria: Paweł Grala; choreografia: Paweł Grala, Magdalena Kisiała, Jakub Szwed, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki, Sebastian Flegiel; muzyka: Józef Buchnajzer; kostiumy: Marta Góźdź; scenografia: Tomasz Gawdzik; multimedia: Bartłomiej Polak; światła: Marcin Kowalczuk, Paweł Grala, Jakub Szwed, Przemysław Zych; koordynacja produkcji: Jakub Szwed; obsada: Magdalena Kisiała, Jakub Szwed, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki

Spektakl został wyprodukowany przez przez Fundację Sztukmistrze, a jego współproducentami są Katowice Miasto Ogrodów oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.