W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gala podsumowująca Stypendia Kulturalne Bogdanki

Gala podsumowująca Stypendia Kulturalne Bogdanki
Data rozpoczęcia 2022-03-03
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACKiM UMCS "Chatka Żaka"
Udział Bezpłatny
Kategoria Uroczystość

3 marca o godzinie 18:00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka odbędzie się gala podsumowująca ten Stypendia Kulturalne Bogdanki.

Podczas wydarzenia przewidziane są występy muzyczne stypendystów. Będzie to też okazja do ponownego obejrzenia części prac. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. 

Stypendia Kulturalne Bogdanki w Chatce Żaka to bardzo ważny projekt w procesie rozwoju kultury studenckiej na Lubelszczyźnie. Jest realizowany w ramach Polityki Zaangażowania Społecznego Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A., we współpracy z Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka w Lublinie. Decyzją Komisji Konkursowej przyznano 15 stypendiów z zakresu twórczości artystycznej i upowszechniania kultury, o łącznej kwocie 70 000 zł. Projekty zostały zrealizowane od lipca do grudnia 2021.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej