W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gala Zakończenia Sezonu Kulturalnego 2016/2017 DDK "Bronowice"

Gala Zakończenia Sezonu Kulturalnego 2016/2017 DDK "Bronowice"
Data rozpoczęcia 2017-06-11
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce boisko przy Gimnazjum nr 15, ul. Elektryczna 51
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Festyn

Chcemy pokazać mieszkańcom Lublina, że Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" to istotnie miejsce dla każdego, w każdym wieku, z przeróżnymi pasjami i talentami!

W niedzielę, 11 czerwca 2017 r. o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich na tegoroczne podsumowanie sezonu kulturalnego. A w tym roku znów mamy czym się pochwalić! Ponad 550 uczestników zajęć stałych, 15 grup tanecznych, 12 zespołów plastycznych, 3 grupy teatralne, 3 aktywnie działające galerie, wystawy plenerowe, liczna grupa utalentowanych dorosłych, laury i wyróżnienia na konkursach wojewódzkich i międzynarodowych, koncerty gwiazd w sali widowiskowej w Pracowniach Kultury Maki i wiele, wiele innych osiągnięć...

Publiczność będzie mogła zobaczyć prezentacje wszystkich grup działających w Dzielnicowym Domu Kultury "Bronowice" i naszych filiach. Wystąpią uczestnicy zajęć w wieku od lat 3 (najmłodsi) do lat 85. Będą piosenki, układy taneczne (hip hop, taniec rewiowy, tańce baletowe i inne) oraz krótkie formy teatralne w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Dookoła widowni przez cały czas rozgrywać się będą gigantyczne akcje animacyjne i plastyczne na płótnach i stelażach.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej