W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Generator nadziei | online: koncert Świty

Generator nadziei | online: koncert Świty
Data rozpoczęcia 2021-01-30
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce online
Organizator Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Projekt ŚWITY to dźwięki, które się wyśniło i takie, które się już kiedyś gdzieś słyszało. To słowa wykradzione z pamiętników i zapożyczone z tomików poezji. To trzy żywioły, szukające tego czwartego, wspólnego.

Kolektyw tworzą na dwa głosy Maria Matosek i Dobromiła Życzyńska z multiinstrumentalnym udziałem Patryka Zabielskiego. Pierwsze okazje do współbrzmienia dało im uczestnictwo w XIV APT, teraz, ponownie w Gardzienicach, w ramach festiwalu „Generatora Nadziei" zagrają swój pierwszy koncert.

Koncert projektu "Świty" był zaplanowany na corocznie odbywający się w Gardzienicach festiwal Generator Nadziei, w terminie 5-8 listopada 2020 r. W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju i na świecie Festiwal został przeniesiony na maj 2021 r. Jednak już teraz organizatorzy zapraszają na koncerty online, jako pierwszy będzie to koncert Świty

 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej