W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Goście z Wrocławia: DWAJ PANOWIE – duo impro

Goście z Wrocławia: DWAJ PANOWIE – duo impro
Data rozpoczęcia 2016-04-21
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety 20/25 zł
Kategoria Wydarzenie

Duo Impro: "Dwaj Panowie" to wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami.
Dwaj Panowie – inteligentni, dowcipni, czujni, przystojni, utalentowani, od lat na deskach nie tylko teatralnych. Zaprezentują studium scen i relacji męsko-męskich. Ten wieczór, to połączone siły lubelsko-wrocławskie. Rozgrzejemy się energetycznymi krótkimi formami, tylko po to, by później temperatura szła jeszcze wyżej.

Mateusz Płocha - aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane'a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak - aktor improwizator, nauczyciel, trener umiejętności miękkich, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Prowadzi warsztaty z improwizacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Ze sceną związany od 2006 roku.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej