W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gościówy Babskiej Rebelii | Jak słowo ciałem się staje?

Gościówy Babskiej Rebelii | Jak słowo ciałem się staje?
Data rozpoczęcia 2018-03-24
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Gość – Wioletta Tomica
Koordynatorka – Ewa Kamieniak

Czasem wypowiadamy słowa bez ciała, a przecież ma ono niebywałą moc wzmacniania wymawianych słów. Na warsztacie uwolnimy nasze emocje poprzez pracę nad prostym tekstem. Wsłuchamy się w nasze ciała. Sprawdzimy czy rozumiemy się bez słów?

„Gościówy Babskiej Rebelii”, czyli, jak być Rebeliantką przez sztukę?

Jak odkryć i poczuć w pełni moc kobiecości? Jak otworzyć się na nowe? Czy Rebeliantka=Feministka? Jak znaleźć harmonię między siłą i delikatnością? Na te i inne ekscytujące pytania będziemy szukały odpowiedzi w sztuce, literaturze, muzyce, tańcu, teatrze i mediach. Naszymi „Gościówami” będą inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej… siebie. Zapraszamy! 

O projekcie:

„Babska Rebelia” jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy!  Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej